Obrazy mechové

O obrazech

Naše mechové obrazy jsou jedinečným spojením umění a přírody. Jsou tvořeny s láskou a péčí, aby vám přinesly mnoho jedinečných okamžiků. Každý obraz je originál, stejně jako vy. Obrazy v sobě nesou kouzlo přírody. Je to jako mít kousek lesa přímo u vás doma.

Obrazy jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, každý detail obrazu je důmyslně propracovaný.
Rám je zhotoven z různých druhů dřeva. Převažuje především dub, který je pro svou odolnost a tvrdost považován za jedno z nejlepších. Dřevo je ošetřeno kvalitním olejem Rubio Monocoat, který zaručuje jeho dlouhodobou trvanlivost a zachování krásy. Na záda obrazu je pečlivě připevněna překližka, což dodává obrazu pevnost a stabilitu.
K výrobě mechových obrazů nepoužíváme pouze mech, ale také kamínky a stabilizované rostliny. Do obrazů používáme i kůru ze stromů, kterou při výrobě dřevěných spárovek zbytečně nevyhazujeme.

Vyberte si obraz přímo k vám domů. S různými velikostmi a dřevěnými rámy se snadno stanou krásnou součástí vašeho domova.
Používáme tři druhy mechu – kopečkový, plochý a sobí. Každý z nich má jedinečnou strukturu a barvu, která dohromady tvoří harmonický celek. Kombinace těchto druhů mechu vytváří na obraze krajinu, která je bohatá a plná života.

Mechové obrazy jsou nejen skvělou dekorací, ale i kusem přírody, který vás bude provázet každý den. Přineste si kousek lesa přímo do svého obýváku, ložnice či kanceláře.

Jak o mechové obrazy pečovat?

Mechové obrazy vám vydrží při správné údržbě alespoň 10 let. Nesmí být vystavěny na přímém slunci, aby nedošlo k jejich vysušení a vyblednutí.
Také by neměly být v blízkosti elektroniky, která by je mohla zahřát – hrozilo by vysušení.

Ideální je mít obraz v místnosti se 40-60% vlhkostí vzduchu. Na obraz můžete namířit LED světlo, které má pouze studenou zářivku.
Proti prachu na obrazu použijte kasickou prachovku, případně fén se studeným vzduchem.
Pro udržení svěžího efektu u dřevěného rámu doporučujeme každé 2 roky ošetřit dřevěné rámy produkty od značky Rubio Monocoat, která ošetří a ochrání dřevo a vytvoří díky speciálním přípravkům ochrannou vrstvu tak, aby obrazy co nejdéle vydržely a vypadaly stále jako nové. Pro bližší kroky a postup klikněte zde:

Sale!

Love More Discount 15% Off

Original Teak Wood

Sale!

Love More Discount 15% Off

Real Mahogany Wood

Sale!

Love More Discount 15% Off

Genuine Sandalwood